понеділок, 26 квітня 2021 р.

Емоції та почуття

У  більшості людей прихід весни викликає позитивні емоції. Особливий весняний стан – зовсім не вигадка, ми всі його відчуваємо. Але пов’язано це, насамперед, не з романтичним цвітінням садів і пташиним співом, а з такою прозаїчною річчю, як збільшення світлового дня. Під дією світла і сонячної радіації в організмі виробляється особлива речовина – серотонін, або, як його ще називають «гормон радості», якого людині хронічно не вистачає взимку.

На виконання плану виховної роботи, у 6-А класі відбулась година спілкування «Емоції та почуття.» Такі  весняні емоції у учнів 6-А класу.



Чорнобильська катастрофа


Всеукраїнський день психолога

22 квітня – Міжнародний День Землі

субота, 24 квітня 2021 р.

Грамота від проєкту "Всеосвіта" за активну участь в роботі, спрямованій на підвищення якості освіти

 

Кодекс безпечного освітнього середовища

 Методичний посібник

Я і мій улюбленець!

   Людина є частиною природи і досить тісно з нею пов’язана. Ми оточуємо себе домашніми улюбленцями бо сприятливий вплив тварин на здоров’я, психічний стан  та атмосферу добра визнає більшість людей.

   Відповідальність – це розуміння, що тварина така ж жива істота як ми: з своїми потребами, особливостями, характером та життєвим циклом. Не розвага, не іграшка та не знаряддя захисту чи виховання.

   Собака – найвірніший та найвідданіших друг.

   Ось такі друзі у учнів 6-А класу.

Виховний захід «Безпека в мережі Інтернет»

   Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі. Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.

   Багато хто думає, що безпека в Інтернеті – це ілюзія, і бути захищеним зараз неможливо, адже веб-сайти збирають конфіденційну інформацію так тонко, що ми навіть не знаємо що саме їм відомо. Це, можливо, й так, але ця невпевненість – ще одна причина, щоб зберегти свою приватність та уникнути витоку персональних даних в Інтернет.

   22 квітня у 6-Акласі відбувся виховний захід «Безпека в мережі Інтернет». Соціальний педагог Дуда І.О. розповіла учням про ризики роботи в Інтернеті та шляхи їх подолання. Разом з вихователем Хімченко Н.Ю. учні розробляли алгоритм попередження Кібербулінгу та надавали поради щодо його подалання.

вівторок, 20 квітня 2021 р.

Методичний посібник "Європа - гра"

 Методичний посібник

Методичний посібник "Відкрий для себе Європу"

 Методичний посібник

Книга - вікторина "Європа для дітей"

 Книга - вікторина

Історія Європейського союзу

 Історія

5 травня - Всесвітній день гігієни рук

 


 ДЛЯ ЧОГО МИТИ РУКИ

Про користь і шкідливість телебачення

Міжнародний день пам’яток і визначних місць


субота, 17 квітня 2021 р.

Батьківські збори 6-А класу.

15 квітня відбулися  он-лайн батьківські збори 6-А класу. У порядку денному висвітлювались наступні питання:

1.     Робота учнів під час дистанційного навчання та своєчасне  виконання унями домашніх завдань.

2.     Про посилення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

3.     Виховна он-лайн робота: проведення годин спілкування «Гімнастика запорука здоров’я» та «Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів», «Як дихати щоб стати здоровішим», виховних годин «Міжнародний день культури», «День екологічних знань», «Всесвітній день космонавтики».

4.     Щодо отримання направлень  для подальшого навчання у КЗ «ЗЗСШІ №7І-ІІст.» ЗОР

5.     Година спілкування «Всесвітній день космонавтики» та «Конфлікти та здоров’я».

6.       Загальні питання.

Свідоцтво про публікацію методичної розробки "Презентація: "Міжнародний день культури"

 


Свідоцтво про публікацію методичної розробки "15 квітня - День екологічних знань"

 


Сертифікат про участь у вебінарі "Коучінг для освітян: від постановки цілей до результату"

 


четвер, 15 квітня 2021 р.

Онлайн виховних захід «Міжнародний день культури»

   15 квітня у 6-А класі відбувся онлайн виховних захід «Міжнародний день культури».

   15 квітня 1935 року був прийняти міжнародний договір «Про охорону художніх та наукових установ та історичних пам’яток», який відомий як Пакт Рериху. На честь цього у 1998 році був заснований Міжнародний день культури, який покликаний ще раз підкреслити важливість усіх галузей діяльності культурного світу.

«В об’єктиві – природа» 6- А класу

 


Щорічно 15 квітня у багатьох країнах світу відзначається День екологічних знань.

Важливість екологічної освіти в сучасному світі вже ні в кого не викликає сумнівів і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання та  виховання.

На виконання плану виховної роботи школи та класу та з метою ознайомлення учнів з історією та культурою рідного краю, виховання любові до своєї країни, протягом квітня проводиться екологічний місячник: природоохоронні акції «За чисте довкілля», «В об’єктиві – природа».

Яка краса, природи Запоріжжя, дивіться самі.

вівторок, 13 квітня 2021 р.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КУЛЬТУРИ

День екологічних знань

 

Щорічно 15 квітня у багатьох країнах світу відзначається День екологічних знань.

Свою історію цей день веде з 1992 року. На Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії виживання і для сталого розвитку людства.

Основна мета цього свята — просування екологічних знань та формування екологічної культури населення, інформування громадськості про стан справ в області екологічної безпеки та про стан навколишнього середовища, а також виховання і підготовка громадянина, що вміє мислити екологічно.

Важливість екологічної освіти в сучасному світі вже ні в кого не викликає сумнівів і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання і виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища - це запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Важливо також відзначити, що День екологічних знань значимий не тільки для тих, хто займається екологічним освітою і освітою, а й для всіх жителів нашої планети, адже йдеться про безпечне життя в майбутньому всіх нас. Прищеплення екологічної культури сьогодні - запорука збереження здоров'я майбутніх поколінь!

Екологічна культура — окрема галузь людської духовності, пізнання та практики, яка визначає характер та способи відносин людини з біосферою. Екологічна культура звернена до двох світів - природного довкілля і внутрішнього світу людини.

В. Сухомлинський вагому роль у вихованні учнів відводить природі: "Активно впливати на природу, але при цьому залишатися сином її, бути вінцем її творіння і водночас володарем її сил, по-синівські бережливо ставитись до неї – ось яку позицію нам треба виховувати в учнів в процесі їх взаємодії з природою".

В. Сухомлинський говорив, що екологічна освіта і виховання покликані забезпечити підростаюче покоління науковими знаннями про взаємозв’язок природи і суспільства, допомогти зрозуміти багатогранне значення природи для суспільства і кожної людини зокрема, виробити потребу в спілкуванні з природою та сформувати прагнення брати активну участь у поліпшенні довкілля. Передумовою цього є екологічні знання, а результатом – екологічний світогляд.

За В. О. Сухомлинським метою екологічного виховання є цілеспрямоване формування у кожній дитині міцних екологічних знань, розуміння взаємозв’язку і єдності дитини з природою; ролі навколишнього середовища у житті та потреби його охорони.

Дитячі роки найбільш сприятливі для цього, бо дитина у своє дитяче серце і душу вбирає те, що каже вчитель, що її оточує у житті. Саме у шкільні роки формується світогляд, характер, звички, відношення до навколишнього світу, де не останнє місце займає і відношення до природи. Гармонійне спілкування дітей з природою у подальшому житті не дозволить їм необдумано зірвати квітку, зламати деревце або ж знищити гніздечко пташки.

Якщо послідовно, день за днем, використовує вчитель принципи екологічного виховання у роботі з дітьми, то у таких дітей будуть розвинені почуття відповідальності та збереження природи як важливого фактору існування людини.

понеділок, 5 квітня 2021 р.

Всесвітній день здоров'я

Природоохоронні акції «За чисте довкілля», «В об’єктиві – природа»

 УВАГА! АКЦІЯ – КОНКУРС!






На виконання плану виховної роботи школи та класу, з метою ознайомлення учнів з історією та культурою рідного краю, виховання любові до своєї країни, протягом квітня проводиться екологічний місячник: природоохоронні акції «За чисте довкілля», «В об’єктиві – природа».

Метою місячника є: формування у дітей та молоді екологічної культури та екологічного мислення;

обмін досвідом щодо провадження природоохоронної діяльності;

пошук нових форм і методів екологічного виховання дітей та молоді;

створення умов для розвитку та самореалізації особистісного потенціалу

дітей та молоді.

   Протягом квітня учні надсилають фото або відео, щодо прибирання навколишнього середовища, природу рідного краю, свого маєтку,  птахів що повертаються до Запоріжжя з теплих країв, годування птахів  тощо.

   Матеріали надсилати на Viber або електрону пошту 1647natali@ukr.net вихователя Хімченко Н.Ю.

Міжнародний день солідарності молоді

 Інформація

Моральні основи товаришування

Сертифікат про участь у вебінарі "Модель 4-К в освіті: від теорії до практики"